Follow Us on Twitter

Verbeter de effectiviteit van uw projecten… zonder investering!

Nieuwegein, 2 juni 2010 – Whitehorses biedt gratis en zonder verplichtingen 1 dag projectmanagement consultancy aan om u te helpen uw projecten te versnellen.

De economische crisis is nog aan de orde van de dag en de druk op ICT om bedrijfsprocessen te versnellen en kosten te verlagen is onverminderd hoog. ICT is vaak onvoldoende in staat om het gevraagde tempo van projecten te leveren. De resultaten blijken daarnaast in veel gevallen sterk af te wijken van de verwachtingen. Het effect is een steeds groter wordende afstand tussen ICT en de business.

Whitehorses helpt organisaties meer te halen uit hun investeringen in ICT. Met slimme mensen, slimme technologie en vooral een slimme aanpak. Wij laten u graag zien hoe u uw projecten kunt versnellen en beter aan kunt laten sluiten bij de verwachtingen van uw organisatie. De kennismaking en de eerste concrete resultaten bieden wij kosteloos aan, vrijblijvend en zonder verder verplichtingen.

In een dag helpt een van onze adviseurs u op een andere manier te kijken naar de wijze waarop uw projecten worden uitgevoerd en projectresultaat wordt bereikt. Samen met u kijken we naar een actuele projectcrisis of een generiek projectprobleem.

De aanpak bepalen we samen en kan bijvoorbeeld de volgende stappen bevatten:

  • bespreken probleemstelling en projecthistorie;
  • vaststellen dagagenda;
  • analyse projectplan;
  • gesprekken met sleutelspelers, waaronder opdrachtgever, projectmanager, leverancier en eventueel teamleden;
  • bespreken alle facetten van de projectvoering en kijken naar mensen en processen;
  • terugkoppeling bevindingen;
  • bespreken adviezen en verbeterpunten.

Aan het einde van de dag heeft u concrete adviezen op maat; klein en effectief waar dat past of meer strategisch als de situatie daar om vraagt. In alle gevallen is het advies snel uitvoerbaar met gericht op korte termijn verbetering.

Wij zijn in het bijzonder een specialist in het versnellen van PRINCE2 projecten, al dan niet in combinatie met Scrum.

Wil u meer weten over onze aanpak of heeft u interesse in een kennismaking en een eerste stap? Stuur een e-mail naar Martin van Borselaer, onze practice leader Business & IT op martin.van.borselaer@whitehorses.nl of bel ons op 030-6004720.